Доставка і оплата

Способи доставки:

  1. Доставка "Укрпоштою Експрес".
  2. НОВА ПОШТА
  3. Доставка Укрпоштою по всьому світу

Вартість міжнародної доставки одного чохла 10 доларів США за курсом НБУ на день оплати. Якщо ви замовляєте більше одного чохла, вартість доставки уточнюйте. Доставка здійснюється Укрпоштою. Оплата на банківську карту (Ви отримаєте на пошту рахунок з посиланням на оплату ).
Післяплатою по СНД не відправляємо!!! При оформленні замовлення за межі України обов'язково вказуйте Ваш E-mail для зв'язку і повну адресу доставки включаючи Поштовий Індекс.

Способи оплати:

  1. Готівка
  2. На карту Приватбанку
  3. Післяплатою Нової Пошти
  4. На розрахунковий рахунок
  5. Банківські Експрес переказом (для міжнародних замовлень)

Регіони доставки:
Ми здійснюємо доставку чохлів і аксесуарів в Київ, Кременчук, Дніпропетровськ, Кіровоград, Маріуполь, Одесу, Миколаїв, Львів, Запоріжжя, Харків, а так само в будь-яке місто в якому є представництва компаній-перевізників. Також за попереднім погодженням умов, можлива доставка в будь-яке місто СНД.

Серед наших замовників вже є люди з таких міст: Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Львів (Львів), Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Запоріжжя, Вінниця, Херсон, Полтава, Чернігів, Черкаси, Житомир, Суми, Хмельницький, Чернівці, Ковель, Рівне, Дніпродзержинськ, Кропивницький, Івано-Франківськ (Івано-Франківськ), Кременчук, Тернопіль (Тернопіль), Луцьк, Біла Церква, Комсомольськ, Мелітополь, Керч, Нікополь, Слов'янськ, Ужгород, Бердянськ, Коломия, Павлоград, Сєвєродонецьк, Нікополь, Лисичанськ, кам'янець-Подільський, Сарни.

Смотрите также защищенные чехлы для iPhone