Кошик 0 Account
Меню
м.Полтава, вул.Котляревського, 22 (офіс)

Шкіра Nappa (Наппа), що це таке?

Шкіра Nappa (Наппа), що це таке?

Ні для кого не секрет, що натуральна шкіра – це найкращий матеріал для виробництва взуття, одягу, аксесуарів. Шкіряні речі є найбільш елегантними, практичними і комфортними. Однак найбільш стильними і неповторними виглядають вироби nappa-шкіри.

Термін Nappa (Napa, наппа) позначає тип шкіри, яка в більшості своїй застосовується при виготовленні елітних чохлів, рукавичок, сумок, курток, взуття. Класична шкіра-наппа - це тонка напіванілінова, отримана з шкур ягнят або іншої великої рогатої худоби, оброблена особливим чином і пройшла хромове дублення.

Назва "напп шкіра" походить від назви округу Напа зі столицею Напа-Сіті (США, штат Каліфорнія). В кінці дев'ятнадцятого століття тут виникло шкіряне підприємство Ф. А. Сойєра, незабаром стало успішним.

На сьогоднішній день термін Nappa позначає і особливим чином оброблену телячу шкіру, з більш-менш помітною текстурою різної якості. Однак ідеальний зразок шкіри повинен бути отриманий саме від ягнят або козенят.

Головні особливості Наппа-шкіри-однорідна забарвлення і різноманіття. Її головні плюси-це пластичність, тонкість, м'якість. Але, незважаючи на це наппа дуже довговічна і міцна, що досягається саме способом її обробки.


Анілінові або семіанілінові просочення використовуються при обробці зовнішньої поверхні матеріалу. Саме за рахунок цього підвищується зносостійкість виробу і з'являється його стійкість до забруднень, при появі яких досить протерти шкіру тканиною, змоченою в мильному розчині. М'якість наппи досягається за допомогою особливого технологічного процесу подвійного дублення.

Шкіра-наппа підрозділяється на чотири основних види: натуральна, повного фарбування, часткового фарбування, шліфовану.

Натуральна наппа-це шкіра, оброблювана розчином з аніліновими водорозчинними барвниками. Даний метод дозволяє порам шкури залишатися відкритими, мінімально впливаючи на поверхню. Тільки шкури, які не мають рубців від ран і укусів, відбираються для виготовлення такої наппи. Вироби з такої шкіри коштують дуже дорого і виконуються за індивідуальними замовленнями. Невеликими мінусами можна назвати її нестійкість до масляних забруднень і можливість вигорання на сонці.

Щоб уникнути подібних мінусів, при фарбуванні практикують додавання різних пігментів, згладжують поверхню шкури, що грунтують її поверхню. Так отримують шкіру-наппу часткового і повного фарбування. Вартість такої шкіри стає дешевше, при цьому підвищується її здатність протистояти забруднень, намокання, механічного впливу.

Шліфована наппа-це шкіра, отримана з уже пофарбованої шкури, підданої малоабразивного шліфування з лицьового боку. В результаті виходить всім добре відома замша.
Вироби зі шкіри наппа фарбуються в практично будь-який колір, вони бувають матовими (семіанілінове просочення), глянцевими (анілінове просочення), гладкими, перфорованими, з незвичайним дизайном. Шкіра-наппа також застосовується для оббивки меблів і обробки салонів дорогих автомобілів.

Якщо ви по-справжньому цінуєте якісні шкіряні вироби, ви без сумніву виберете саме ті, що зроблені з наппа-шкіри. У нашому інтернет-магазині представлений широкий вибір чохлів, які виготовлені з високоякісної шкіри nappa.

nappa

Коментарі
Схожі статті
01.08.2020
Як купити iPhone в Україні і не залишитися обдуреним
Як купити iPhone в Україні і не залишитися обдуреним
iPhone з 2007 року став смартфоном номер один у всьому світі. З цієї ж причини, він є найбажанішим смартфоном в нашій країні. Так ..
01.08.2020
Pitaka-ультратонкі куленепробивні чохли!
Pitaka-ультратонкі куленепробивні чохли!
Нещодавно мені в руки попався чохол для iPhone 13, в який я закохався з першого погляду. Я не прихильник чохлів, які і збільшують ..
27.04.2020
Як обійти iCloud блокування (iCloud bypass) на гаджетах Apple
Як обійти iCloud блокування (iCloud bypass) на гаджетах Apple
З моменту введення компанією Apple блокування активації iCloud у користувачів з'явилося багато додаткових проблем. Сервіс, який пе..
01.08.2019
FUSEchicken: Останній Lightning у Вашому Житті
FUSEchicken: Останній Lightning у Вашому Житті
Тільки не кажіть, що у вас ніколи не вмирав кабель Lightning. Ні, чесно, якщо ви один із небагатьох представників людської раси, у..
01.08.2020
Що таке офіційна розлочка iPhone та скільки вона коштує
Що таке офіційна розлочка iPhone та скільки вона коштує
Вам пощастило і ви купили дешевий iPhone, але він заблокований на оператора. Не поспішайте радіти. Найчастіше залочені телефони пр..