Кошик 0 Account
Меню
м.Полтава, вул.Котляревського, 22 (офіс)

Що таке разлочка iPhone через R-SIM і як її налаштувати

Що таке разлочка iPhone через R-SIM і як її налаштувати
Багато хто чув або бачили в оголошеннях з продажу iPhone таку фразу, - "разлочен через R-SIM". У цій статті я спробую пояснити що це таке, наскільки це проблемна чи ні разлочка, як правильно зробити таку разлочку.

Так що ж таке R-SIM?
R-SIM - це спеціальна мікроплата з чіпом, змонтована на плівці, яка дозволяє зробити так, щоб телефон "бачив" сімку вашого локального (місцевого) оператора як ніби це сімка оператора, на якого залочений iPhone. Тобто ви зможете використовувати Вашу сімку не піддаючи телефон ніяким додатковим маніпуляціям (прошивці, джейлбрейку, офіційної разлочке).


Навіщо потрібна R-SIM разлочка?
Ну по-перше очевидно, що купивши залочений телефон за кордоном, ви не зможете використовувати його в Україні або іншій країні відмінною від рідної, не разлочив його. Що щодо офіційної розлочки? Запитаєте Ви. Дійсно, офіційно роз'єднавши телефон, ви зможете використовувати його в будь-якій країні без обмежень і додаткових дій (наприклад, якщо телефон не є проблемним AT&T робить це безкоштовно), але існує кілька моментів, які роблять таку розлочки невигідною або неможливою:

Ціна. Іноді, вартість розлочки у деяких операторів досягає декількох сотень доларів. Наприклад T-Mobile USA, Sprint USA і деяких європейських операторів.
Не можливість розблокування. Офіційна разлочка неможлива якщо телефон знаходиться на діючому контракті, має борги, заявлений як вкрадений або просто оператор не разлачивает телефони взагалі.


Скільки коштує і як налаштувати R-SIM?
Вартість R-SIM досить демократична і залежить від версії вашої прошивки і моделі телефону. Цей пристрій можна купити за ціною від 150 грн. Слід врахувати, що цьому способу разлочки піддаються тільки телефони починаючи з iPhone 4s. Звичайну четвірку Ви так не разлочите.

Так як же налаштувати R-SIM? Все дуже просто, вам достатньо виконати наступні кроки (на прикладі R-SIM 9pro):

Купити R-SIM, дістати з упаковки, підкласти під свою сімку і вставити утворився "бутерброд" в сім лоток, який йде в комплекті з R-SIM.
Вставити лоток в телефон.
Перезавантажити телефон (після завантаження з'явитися кілька влужебних екранів).
Вибрати версію iOS і модель телефону (якщо вашої версії iOS в списку не буде вибираємо саму останню).
Вибрати оператора на якого ЗАЛОЧЕНИЙ ТЕЛЕФОН.
Перезавантажити телефон.
Якщо вашого оператора не виявилося в списку або ви не впевнені чи буде працювати R-SIM з вашим оператором, вам допоможе ця таблиця.

Після перезавантаження, телефон зловить мережу і ви зможете його використовувати без проблем. Дану послідовність дій потрібно робити тільки 1 раз або при зміні сім-карти.

При включенні / виключенні або перезавантаженні дані дії кожен раз виконувати не потрібно.

Ще є 1 ньюанс, для того щоб запрацював Інтернет потрібно зайти в Налаштування мережі і включити роумінг даних. 

Всі описані тут операції, ви зможете наочно побачити на відео.

Деякі, більш нові моделі -SIM працюють без всіх цих налаштувань і описаних проблем, але коштують в 2-3 рази дорожче.

Якщо Ви бажаєте мати повноцінний офіційно розблокований телефон, ознайомтесь з цією статтєю.

Стаття носить інформаційний характер.
Ми не займаємося R-Sim разлочкой і не консультуємо з приводу разлочки!
Прохання не дзвонити з цими питаннями!

r-sim

Коментарі
Схожі статті
07.07.2023
Як перевірити iPhone перед покупкою в 2023 році
Як перевірити iPhone перед покупкою в 2023 році
Останнім часом до нас часто звертаються клієнти із такою проблемою. Купили iPhone новий або б/в, а він виявляється залоченим на ін..