Кошик 0 Account
Меню
м.Полтава, вул.Котляревського, 22 (офіс)

Що показали на осінній презентації Apple? iPhone 15 та інші новинки

Що показали на осінній презентації Apple? iPhone 15 та інші новинки

12 вересня Apple провела свою щорічну осінню презентацію, де очікувалося, що компанія представить нову серію смартфонів iPhone 15 з портом USB-C, оновлені смарт-годинники Apple Watch Series 9 і нову версію - Watch Ultra 2. Також були чутки про появу USB-C версії навушників AirPods Pro 2, а деякі навіть очікували, що Apple представить шолом змішаної реальності Vision Pro і розповість про нього докладніше. Давайте тепер розглянемо, що насправді було представлено.

Apple Watch Series 9


Першим пристроєм, який був представлений, стали оновлені смарт-годинники - Apple Watch Series 9. Ці годинники представлені в алюмінієвому корпусі (5 різних кольорів) і сталевому корпусі (3 різних кольори). Зміни включають в себе більш потужну графіку, на основі процесора S9, яскравий екран з яскравістю до 2000 ніт, нові циферблати і екологічні ремінці FineWoven, виготовлені з екоматеріалів.


Проте найцікавіше нововведення - це функція розпізнавання жестів, яка дозволяє керувати годинниками без необхідності витягати телефон або навіть доторкатися до екрану. Це додає зручності у використанні пристрою. Ціна Apple Watch Series 9 починається від $399, і попереднє замовлення вже доступне, а продажі почнуться з 22 вересня.

Apple Watch Ultra 2


Наступним пристроєм були представлені Apple Watch Ultra 2, призначені для спортсменів. Вони забезпечують водозахист до 40 метрів глибини і можуть використовуватися на висоті до 9 000 метрів. У цій моделі також є процесор S9, яскравий екран з яскравістю до 3000 ніт і підтримка жестів. Заявлено час автономної роботи до 36 годин, а в енергозберігаючому режимі - до 72 годин.


Компанія приділила увагу екології, представивши нові екологічні ремінці. Ціна на Apple Watch Ultra 2 починається від $799, попереднє замовлення доступне, і продажі почнуться з 22 вересня.

iPhone 15 і 15 Plus


Новий iPhone 15 був представлений у двох розмірах: 6,1 дюйма у стандартній версії і 6,7 дюйма у версії Plus. Дизайн не зазнав суттєвих змін, але краї стали більш закругленими, і доступні 5 різних кольорів. Компанія також наголосила на своєму ставленні до екології, стверджуючи, що корпус складається на 75% з вторинного алюмінію.

Усередині нового iPhone 15 той самий процесор A16 Bionic, який ми бачили в iPhone 14 Pro. Екран став яскравішим з яскравістю до 2000 ніт і захищений міцним склом Ceramic Shield, а також забезпечений вологостійкістю. Камера тепер подвійна з роздільною здатністю 48 Мп і діафрагмою f/1,6, а також подвійним зумом.


Найважливіша зміна - перехід на порт USB-C, що стало актуальним після вимог Євросоюзу. Ціна на iPhone 15 починається від $799, а на версію Plus - від $899.

iPhone 15 Pro і 15 Pro Max


iPhone 15 Pro і iPhone 15 Pro Max - це вершина лінійки. Вони виготовлені з титану аерокосмічного класу і є самими легкими моделями iPhone в історії. Ці пристрої мають дизайн, аналогічний iPhone 15, з розмірами 6,1 дюйма і 6,7 дюйма, але з додатковою налаштовуваною кнопкою Action, яку можна настроїти для виконання різних дій.

Телефони оснащені високопродуктивним процесором A17 Pro з підтримкою трасування променів, що робить їх ідеальними для мобільного геймінгу. Камера також була покращена, з роздільною здатністю 48 Мп, оновленими сенсорами і п'ятикратним зумом для версії iPhone 15 Pro Max.


Також було обіцяно підтримку популярних ігор, таких як Resident Evil 4 і Resident Evil Village, а також Assassin's Creed Mirage в найближчі роки. Ціни на iPhone 15 Pro починаються від $999, а на версію Pro Max - від $1199, а початок продажів заплановано на 22 вересня.

Отже, актуальна лінійка iPhone представлена різноманітними моделями з різними характеристиками.


Завершу свій короткий огляд на цьому. Для отримання більш детальної інформації про характеристики цікавих вас пристроїв, відвідайте офіційний сайт Apple. Відверто кажучи, презентація трохи розчаровуюча, знову нічого фундаментально нового. Діліться своїми враженнями у коментарях, буде цікаво обговорити.

Коментарі