Кошик 0 Account
Меню
м.Полтава, вул.Котляревського, 22 (офіс)

Як замінити батарейку в Apple AirTag

Як замінити батарейку в Apple AirTag

Мій AirTag, який висить на кільці з ключами вже два роки, кілька разів рятував мене, нагадуючи, що я забув ключі десь. Цей простий та непомітний девайс від Apple просто працює, не вимагаючи налаштувань чи перезавантажень. Він завжди знаходиться поруч із ключами і готовий попередити мене, коли вони залишаються десь забутими.

Однак сьогодні я випадково відкрив додаток "Локатор" і помітив, що з'явився значок розрядки батареї поряд з моїм AirTag. В ідеалі iPhone повинен попередити власника про виснаження батареї AirTag, щоб уникнути ситуації, коли брелок відключається і його неможливо знайти. Але мій iPhone не дав жодного попередження.

Виявилось, що батарея вже майже розрядилася! Якщо ви, подібно до мене, використовували AirTag вже кілька років, то настав час оновити його елемент живлення. Але не варто турбуватися, заміна батареї дуже проста.

Ось інструкції, як це зробити:

AirTag використовує плоский літієвий акумулятор CR2032 напругою 3, який є поширеним типом батареї. Тому купити нову не складе проблем у найближчому господарському магазині.

Для заміни батареї на AirTag необхідно натиснути на кришку акумулятора з полірованої нержавіючої сталі та повернути її проти годинникової стрілки до упору. Потім зніміть кришку та вийміть стару батарею. Встановіть нову батарею, звернувши увагу, щоб сторона зі знаком "+" була вгорі.

Якщо ви зробили все правильно, AirTag видасть звуковий сигнал, що підтверджує успішну заміну батареї. Встановіть кришку на місце, поєднавши три виступи з трьома пазами на аксесуарі та поверніть за годинниковою стрілкою до упору.

Тепер ваш AirTag готовий до використання ще кілька років.

Коли настане час замінити батарею наступного разу, я нагадаю вам про це)

Коментарі