Кошик 0 Account
Меню

Шкіра Nappa (Наппа), що це таке?

Шкіра Nappa (Наппа), що це таке?

Ні для кого не секрет, що натуральна шкіра – це найкращий матеріал для виробництва взуття, одягу, аксесуарів. Шкіряні речі є найбільш елегантними, практичними і комфортними. Однак найбільш стильними і неповторними виглядають вироби nappa-шкіри.

Термін Nappa (Napa, наппа) позначає тип шкіри, яка в більшості своїй застосовується при виготовленні елітних чохлів, рукавичок, сумок, курток, взуття. Класична шкіра-наппа - це тонка напіванілінова, отримана з шкур ягнят або іншої великої рогатої худоби, оброблена особливим чином і пройшла хромове дублення.

Назва "напп шкіра" походить від назви округу Напа зі столицею Напа-Сіті (США, штат Каліфорнія). В кінці дев'ятнадцятого століття тут виникло шкіряне підприємство Ф. А. Сойєра, незабаром стало успішним.

На сьогоднішній день термін Nappa позначає і особливим чином оброблену телячу шкіру, з більш-менш помітною текстурою різної якості. Однак ідеальний зразок шкіри повинен бути отриманий саме від ягнят або козенят.

Головні особливості Наппа-шкіри-однорідна забарвлення і різноманіття. Її головні плюси-це пластичність, тонкість, м'якість. Але, незважаючи на це наппа дуже довговічна і міцна, що досягається саме способом її обробки.


Анілінові або семіанілінові просочення використовуються при обробці зовнішньої поверхні матеріалу. Саме за рахунок цього підвищується зносостійкість виробу і з'являється його стійкість до забруднень, при появі яких досить протерти шкіру тканиною, змоченою в мильному розчині. М'якість наппи досягається за допомогою особливого технологічного процесу подвійного дублення.

Шкіра-наппа підрозділяється на чотири основних види: натуральна, повного фарбування, часткового фарбування, шліфовану.

Натуральна наппа-це шкіра, оброблювана розчином з аніліновими водорозчинними барвниками. Даний метод дозволяє порам шкури залишатися відкритими, мінімально впливаючи на поверхню. Тільки шкури, які не мають рубців від ран і укусів, відбираються для виготовлення такої наппи. Вироби з такої шкіри коштують дуже дорого і виконуються за індивідуальними замовленнями. Невеликими мінусами можна назвати її нестійкість до масляних забруднень і можливість вигорання на сонці.

Щоб уникнути подібних мінусів, при фарбуванні практикують додавання різних пігментів, згладжують поверхню шкури, що грунтують її поверхню. Так отримують шкіру-наппу часткового і повного фарбування. Вартість такої шкіри стає дешевше, при цьому підвищується її здатність протистояти забруднень, намокання, механічного впливу.

Шліфована наппа-це шкіра, отримана з уже пофарбованої шкури, підданої малоабразивного шліфування з лицьового боку. В результаті виходить всім добре відома замша.
Вироби зі шкіри наппа фарбуються в практично будь-який колір, вони бувають матовими (семіанілінове просочення), глянцевими (анілінове просочення), гладкими, перфорованими, з незвичайним дизайном. Шкіра-наппа також застосовується для оббивки меблів і обробки салонів дорогих автомобілів.

Якщо ви по-справжньому цінуєте якісні шкіряні вироби, ви без сумніву виберете саме ті, що зроблені з наппа-шкіри. У нашому інтернет-магазині представлений широкий вибір чохлів від компанії SENA, які виготовлені з високоякісної шкіри nappa.

nappa

Коментарі
Схожі статті
01.08.2020
Як купити iPhone в Україні і не залишитися обдуреним
Як купити iPhone в Україні і не залишитися обдуреним
iPhone з 2007 року став смартфоном номер один у всьому світі. З цієї ж причини, він є найбажанішим смартфоном в нашій країні. Так ..
01.08.2020
Pitaka-ультратонкі куленепробивні чохли!
Pitaka-ультратонкі куленепробивні чохли!
Нещодавно мені в руки попався чохол для iPhone X, в який я закохався з першого погляду. Я не прихильник чохлів, які і збільшують і..
27.04.2020
Як обійти ICloud блокування (iCloud bypass) на гаджетах Apple
Як обійти ICloud блокування (iCloud bypass) на гаджетах Apple
З моменту введення компанією Apple блокування активації iCloud у користувачів з'явилося багато додаткових проблем. Сервіс, який пе..
01.08.2019
FUSEchicken: Останній Lightning у Вашому Житті
FUSEchicken: Останній Lightning у Вашому Житті
Тільки не кажіть, що у вас ніколи не вмирав кабель Lightning. Ні, чесно, якщо ви один із небагатьох представників людської раси, у..
01.08.2020
Огляд MacBook Air 13 на ARM: процесор і нові можливості
Огляд MacBook Air 13 на ARM: процесор і нові можливості
Нещодавно вийшов новий MacBook Air 13 на фірмовому чіпі М1. Разом з ним презентували MacBook Pro і Mac Mini. Тепер у користувачів ..