Кошик 0 Account
Меню
Увага! На період "Військового стану" працюємо тільки по 100% попередній оплаті! Строк відправки замовлень 1-3 робочих дня.
Детальніше

Як обійти ICloud блокування (iCloud bypass) на гаджетах Apple

Як обійти ICloud блокування (iCloud bypass) на гаджетах Apple

З моменту введення компанією Apple блокування активації iCloud у користувачів з'явилося багато додаткових проблем. Сервіс, який передбачався як боротьба з злодіями, почав доставляти незручності "легальним" власникам гаджетів від Apple. Дані аккаунта почали забувати, забувати видаляти при продажу і людина, яка легально купив пристрій, оновивши свій телефон або планшет, в результаті отримував цегла. Краще звичайно перед покупкою скористатися даною інструкцією, але якщо вже так сталося, що ваш телефон заблокований.

Як не потрібно діяти

Маючи величезний досвід покупки техніки Apple з-за кордону і відповідно боротьби з iCloud, я склав своєрідний чек-лист, діючи за яким у Вас з'явитися можливість «оживити» свій заблокований гаджет.

Відразу хочу Вас застерегти купувати разлочку в різних групах ВКонтакте або не сумнівних сайтах. Зняти її методом, який відрізняється від описаних нижче неможливо. Людина, яка знайде такий спосіб і буде продавати його по долару, за тиждень стане доларовим мільйонером і явно буде продавати свої послуги не ВКонтакте. Люди, які пропонують свої послуги, діють такими ж способами, деруть з Вас шалені гроші, якщо виходить,-відмінно, якщо ні,-повертають (або дуже часто не повертають) заплачені вами гроші.

Як зробити правильно

Отже, випадок перший. Телефон працює, активований, але включена функція " Знайти iPhone» і ви не знаєте пароля, щоб відключити її. Перше що потрібно зробити, це перевірити чи введені дані поштового аккаунта в рідне або стороннє поштове додаток. Якщо Пошта підключена, заходимо на сайт сервісу iForgot і робимо відновлення пароля. Якщо вам пощастило і введений аккаунт збігається з Apple ID на пошту, підключену в телефоні, ви отримаєте посилання для скидання пароля (bypass icloud activation). Переходьте по ній, задаєте новий пароль і відключаєте сервіс «Знайти iPhone». Проблема з iCloud вирішена і можна купувати до нього новенький чохол :)

Другий спосіб дізнатися пароль, якщо Пошта не підключена, це перевірити встановлені додатки соціальних мереж і знайти в них дані колишнього власника, зв'язатися з ним і спробувати випитати або викупити у нього інформацію про акаунт, або попросити його зайти в свій аккаунт і видалити телефон з нього. Або написати власнику на пошту зазначену в iCloud акаунті і попросити зробити те ж саме (головне щоб він її перевіряв).

Третій варіант, коли телефон заблокований і просить активацію.

Є 2 види блокування по iCloud:

Режим активації;
Режим втрати (з даними власника і без).
Нас цікавить режим з даними власника, за якими ми знову таки зв'язуємося з ним і просимо зняти блокування або повертаємо гаджет, якщо він дійсно був вкрадений (повірте проблеми які можуть виникнути з краденим телефоном дуже серйозні).

Четверта можливість, скористатися платними сервісами (bypass icloud activation lock onwer info) (близько 20-25$), які обіцяють вам добути інформацію про власника і його e-mail. Знову таки, написати власнику і спробувати домовитися. Знайти подібні пропозиції і не переплачувати можна на інтернет-аукціоні eBay.

Також, якщо ваш гаджет активований, але ви просто забули або не знаєте пароль (як на фото нижче), Вам допоможе це недорогий сервіс, по його відновленню або спробуйте зробити це самостійно за допомогою спеціальної програми Elcomsoft Phone Breaker.

Від себе додам що способи 2-4 працюють приблизно 50 на 50. Залежить від того втратив, здав на утилізацію, продав або все таки у людини вкрали телефон або планшет. Природно з тими у кого вкрали домовитися досить проблематично, але пару раз невелика компенсація (20-30 доларів) допомагала. Я пишу суто про телефони з-за кордону, куплені на eBay, тому людина часто розуміє, що телефон вже на іншому кінці світу і його не повернути, а так хоч якась грошова компенсація. З проданими або зданими на утилізацію (і надалі перепроданими) ще простіше, людина вже отримала гроші за телефон і йому не складно допомогти вам. Також часто багато колишніх власників просто забувають видалити телефон зі свого аккаунта або не знають як це зробити і в цьому випадку досить попросити їх про це.

icloud bypass

Коментарі
Схожі статті
01.08.2020
Pitaka-ультратонкі куленепробивні чохли!
Pitaka-ультратонкі куленепробивні чохли!
Нещодавно мені в руки попався чохол для iPhone 13, в який я закохався з першого погляду. Я не прихильник чохлів, які і збільшують ..
31.12.2020
Шкіра Nappa (Наппа), що це таке?
Шкіра Nappa (Наппа), що це таке?
Ні для кого не секрет, що натуральна шкіра – це найкращий матеріал для виробництва взуття, одягу, аксесуарів. Шкіряні речі є найбі..