Шкіряні чохли

В цій категорії немає товарів.


Шкіряні чохли

iPhone XS-втілення стилю і нових технологій. Нержавіючий блискучий корпус, скляна задня панель, суперсучасний дисплей, - все це робить з айфона десятої серії шедевр дизайнерського мистецтва. Погодьтеся, не хотілося б псувати цей телефон пересічним дешевим чохлом, купленим за пару доларів на китайському сайті? Для цього телефону потрібна неабияка захист! І вона потрібна, оскільки ціна ремонту розбитого екрану або задньої кришки новинки буде коштувати сотні доларів. Ми пропонуємо вам купити шкіряний чохол для iPhone XS, який не тільки не зіпсує зовнішній вигляд смартфона, але і підкреслить Ваш імідж людини, у якого є смак.

Чохли з натуральної шкіри для iPhone XS можуть бути представлені у вигляді кишеньок, накладок і навіть гаманців з відділенням для телефону. Всі їх об'єднує виняткова якість натурального матеріалу. Адже природна теплота шкіри ніколи не зрівнятися по тактильним відчуттям з пластиковими або іншими матеріалами. 

Ми пропонуємо тільки оригінальні шкіряні чохли від найвідоміших світових брендів: Sena, Decoded, CG Mobile, MUJJO і багатьох інших. При виготовленні своїх чохлів дані виробники використовують виключно високоякісні італійські шкіри і ручна праця майстрів. Такий чохол буде служити вам довгі роки, і радувати Вас своїм благородним старінням, подібно дорогому коньяку.

Купити шкіряний чохол на iPhone XS дуже просто, достатньо оформити замовлення на сайті або зв'язатися з нами будь-яким зручним для вас способом.

Показати опис
Сховати опис