Кошик 0 Account
Меню
Увага! На період "Військового стану" працюємо тільки по 100% попередній оплаті! Строк відправки замовлень 1-3 робочих дня.
Детальніше

Що таке офіційна розлочка iPhone та скільки вона коштує

Що таке офіційна розлочка iPhone та скільки вона коштує

Вам пощастило і ви купили дешевий iPhone, але він заблокований на оператора. Не поспішайте радіти. Найчастіше залочені телефони продаються на сайтах операторів з дуже великою знижкою (від 199 $ у США). Але оператори зовсім не альтруїсти. Продаючи Вам такий телефон, вони укладуть з вами контракт, згідно з яким ви кілька років зобов'язані користуватися їхніми послугами. Для того щоб подібні клієнти не «зіскочили» з контракту, оператори прив'язують телефони до своєї мережі і використовувати з інших країн з іншими операторами неможливо.

Але чи так безвихідне становище?

Насправді є два способи розлочити подібний iPhone.

  1. Скористайтеся R-Sim (про цей спосіб ми писали).
  2. Зробити офіційну розлочку від оператора.

Про другий спосіб разочки поговоримо докладніше.

Тут також не все так просто. Розлочити телефони даним способом можна як безкоштовно, так і за суму від 1 до 250 доларів. Також є оператори, які не надають цю послугу та залишається лише цей спосіб. Оскільки батьківщина Айфона США розглянемо ціни за Американськими операторами.

Отже, по порядку:

Безкоштовно. Зробити це можна на цьому сайті. Цей спосіб можливий тільки для старих телефонів (iPhone 4, 4s, 5, 5s, залочених на оператора AT&T, які не мають боргів і скінчився контракт.

за 1 долар. Ті ж телефони, що й безкоштовно, тільки за вас зробить усі маніпуляції людина, якій ви заплатите.

30-60 доларів. Так звана "Преміум разочка від AT&T". Ціна залежить від тяжкості проблем із контрактом попереднього користувача та моделі телефону.

120–150 доларів коштує разочка «чистих» телефонів від операторів Sprint, T-Mobile та Verizon. У разі відмови у розлочці гроші повертають.

200-250 доларів преміум розлочка операторів Sprint, T-Mobile та Verizon (не завжди спрацьовує). У разі відмови у розлочці гроші повертають.

Неможлива ні за які гроші. Тільки R-Sim (і то з великими проблемами). З американських операторів таким є Tracfone. Зате вони мають найдешевші топові моделі iPhone. Також телефони, які знаходяться в «чорному списку» та з великими боргами за контрактом.

За операторами інших країн потрібно впізнавати щоразу окремо. Ціни постійно змінюються та терміни залежать від завантаженості серверів.

Після того, як Ви оплачуєте розлочку, запит надсилається на сервер Apple. Коли надходить відповідь, що розлочка успішна, Вам залишається лише вставити картку Вашого оператора та підключити телефон до iTunes і Ви побачите повідомлення про те, що Ваш телефон розблокований. У поодиноких випадках доведеться відновити прошиву iPhone перед цією процедурою.


Замовити дану розлочку iPhone можна й у нас. Напишіть нам через форму на сайті або в Telegram модель Вашого телефону, IMEI та оператора, на який він залочений. Протягом доби ми дамо Вам відповідь щодо термінів та вартості даної процедури для Вашого конкретного випадку.

Розлочка може зайняти від 1 години до 3 тижнів. Якщо Ви не готові чекати на 3 тижні, не звертайтеся до нас.

По телефону ми подібної інформації не даємо і не консультуємо, тому що по кожному запиту потрібно подавати запит на сервер і чекати відповіді щодо вашого телефону.


Дізнатися оператора, на якого залочений iPhone, можна також запросивши інформацію на сервері Apple. Вартість послуги – 100 грн. Також пишемо нам через форму або в Telegram.

Якщо у Вас виникли питання, - пишіть у коментарях до цієї статті.

locked iphone

Коментарі
Схожі статті
01.08.2020
Як купити iPhone в Україні і не залишитися обдуреним
Як купити iPhone в Україні і не залишитися обдуреним
iPhone з 2007 року став смартфоном номер один у всьому світі. З цієї ж причини, він є найбажанішим смартфоном в нашій країні. Так ..
01.08.2019
FUSEchicken: Останній Lightning у Вашому Житті
FUSEchicken: Останній Lightning у Вашому Житті
Тільки не кажіть, що у вас ніколи не вмирав кабель Lightning. Ні, чесно, якщо ви один із небагатьох представників людської раси, у..
31.12.2020
Шкіра Nappa (Наппа), що це таке?
Шкіра Nappa (Наппа), що це таке?
Ні для кого не секрет, що натуральна шкіра – це найкращий матеріал для виробництва взуття, одягу, аксесуарів. Шкіряні речі є найбі..